به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:

  کد کالا : 5035

  مسابقه حلزون ها

  برچسب‌ها

  مسابقه حلزون ها

  5035مسابقه حلزون ها

  آموزش رنگ و ترتیب و نظم و انضباط به کودکان

  روش بازی

  بازی شماره یک :

  برای موفق شدن در هر دو بازی باید قواعد آن را یاد بگیرید. در این بازی همه حلزون ها باید در خط شروع قرار بگیرند. بازیکن ها با انداختن دو تاس رنگی شروع به بازی می کنند. در هر بار انداختن تاس ها اگر رنگ هر دو تاس یکی باشد حلزونی که به آن رنگ است در صفحه بازی یک خانه به جلو حرکت می نماید و مهم نیست که کدام بازیکن تاس را انداخته است. در این بازی هر یک از بازیکن ها یک یا چند حلزون را می توانند انتخاب نمایند. هدف این بازی آن است که کدام حلزون از بقیه سبقت گرفته و از خط پایان عبور می کند و در نتیجه یک برگ کاهو خوشمزه را اول از همه می خورد.

   

  بازی شماره دو :

  در این بازی ابتدا هر یک از بازیکنان یک حلزون را انتخاب می نمایند. بازیکنان یکی از تاس ها را پرتاب کرده و در هر بار پرتاب  با توجه به رنگ تاس حلزون خود را به اولین خانه ای که رنگش با رنگ تاس یکی است خواهند برد. در طول این مسیر ممکن است در خانه ای قرار بگیرند که عددی در آن آورده شده است. توجه کنید اگر عدد مثبت باشد(3+) یعنی اینکه به عنوان تشویق 3 خانه به جلو حرکت نمائید و اگر عدد منفی باشد(2-) یعنی دو خانه به عقب برگردید. در هر دو حالت در صورتی که خانه مورد نظر پر باشد و حلزونی دیگر در آن قرار داشته باشد شما حرکتی نخواهید داشت و باید منتظر باشید تا دوباره نوبت تاس انداختن شما برسد. هدف از این بازی آن است که کدام حلزون از بقیه سریعتر به برگ کاهو خوشمزه می رسد و آن را اول از همه می خورد.

  کودکان در این دو بازی مهارت های مانند شناسائی رنگ ها. مهارت های قبل از شمارش. مهارت شمارش اعداد. نوبت گرفتن. تشویق و تنبیه در طول بازی و مفاهیم بازی مشارکتی و گروهی و همین طور صبر و انجام وظایف شخصی را فرا خواهند گرفت. یادگیری این بازی برای تمامی سنین مناسب است.

  محصولات مشابه